КАЛІГРАФІЯ САЙНПЕНОМ

КАЛІГРАФІЯ САЙНПЕНОМ: ВІД КЛАСИКИ ДО МОДЕРНУ.

Старт 10 липня 2022

View Page

ПРОГРАМА КУРСУ

Курс складається із 5 занять

  1. Вступне заняття. Ми ознайомимося із можливостями сайнпена, як каліграфічного інструмента, розберемося, як правильно підготувати робоче місце перед початком занять. Розпочнемо із написання базових елементів. Приділимо увагу цифрам та розділовим знакам.
  2. Друге заняття ми приділимо написанню малих літер, поговоримо про виносні елементи та розглянемо відмінності у написанні літер. Будемо поєднувати літери у слова.
  3. Далі нас чекає велика кількість практики великих літер. Роздивимося також різні варіації написання літер для того, щоб ви вже могли розвивати надивленість та створювати власну базу із літер, що вас зацікавили.
  4. Розглянемо базові розчерки. Поговоримо про композицію та розберемо декілька основних композиційних прийомів. Робота із текстом та вплетіння у текст розчерків.
  5. Поговоримо про ритм на аритмію. Напишемо невелику продуману та композиційно завершену калігарфічну роботу, користуючись усіма знаннями та навичками, які ми встигли отримати за курс.

ЩО ВАС ЧЕКАЄ НА КУРСІ

Теорія та багато практики сайнпеном

Сайнпен, він же міні-браш – молодший брат брашпена, схожий за товщиною ліній на щось середнє між брашем та гострим пером.
На курсі ви дізнаєтеся як правильно сидіти, тримати у руках унструмент, писати елементи, літери, слова та речення. Ми розберемо побудову розчерків та їх використання і будемо вчитися м’яко інтегрувати розчерки у тексти. Окрім роботи над літерами, ми будемо говорити про історію каліграфії та основні принципи композиції.
А закінчимо курс фіналькою каліграфічною роботою.

Курс сплановано так, щоб отримані знання та навички ви одразу могли застосувати у каліграфії та не боялися чистого аркуша паперу.
На заняттях ми будемо працювати на різних форматах паперу. Розберемо, як правильно підібрати папір та які нюанси можуть бути у роботі на різних поверхнях, а також які є переваги у сайнпена перед іншими каліграфічними інструментами.
Буде багато практики та всі отриманні знання ви зможете застосувати у фінальній роботі.

КАЛЛИГРАФИЯ – ЭТО НЕПРОСТО. Мы дадим вам хорошую базу, но большая часть усилий и работы всегда за студентом. Именно от вас зависит насколько хороший и быстрый вы получите результат. ВАМ НУЖНО БУДЕТ НАХОДИТЬ РЕГУЛЯРНОЕ ВРЕМЯ ДЛЯ упражнений, КОТОРЫЕ ВНАЧАЛЕ КАЖУТСЯ довольно МОНОТОННЫМИ.
Как показывает практика, при самостоятельных занятиях студенты часто попадают в ступор, НО Работа с преподавателем поможет вам избежать этого состояния. И результат не заставит вас ждать
ВАРТІСТЬ курсУ

1500 грн


У вартість курсу входить Pentel Sign Pen. Для самостійних занять вам буде потрібен папір.

Відгуки студентів


Каліграфічні роботи викладача інструментом сайнпен

Реєстрація

Вартість повного курсу - 1500 грн. Вартість кожного заняття окремо - 300 грн. При оплаті курсу повністю ви отримуєте сайнпен у подарунок. Чекаємо вас у студії за адресою: м.Київ, Нижній Вал, 33в, офіс 17. Частина прибутку піде на рахунок волонтерської ініціативи “Чарівники поруч”, яка допомагає людям, що втратили свої домівки та були вимушені поїхати із східних областей України.