МАЙСТЕР-КЛАСИ

Друзі, ми з вами дуже давно не бачилися і скучили.
І подумали, що найкращим приводом для зустрічі будуть прості і неформальні майстер-класи.

Нижче короткий опис майстер-класів та воркшопів студії. Ви можете ознайомитися з коротким описом занять, щоб обрати воркшоп, який вам підходить.
Реєстрація на майстер-класи внизу сторінки.

Участь безкоштовна, але ми будемо раді донату на довільну суму у “банку” (Номер картки Банки 5375 4112 0193 4689), якщо у вас є така можливість. Половина суми піде на рахунок волонтерської ініціативи “Чарівники поруч”, яка допомагає людям, що втратили свої домівки та були вимушені поїхати із східних областей України.

Чекаємо всіх у гості – приходьте на майстер-класи, або просто заходьте на хвилинку, будемо раді вас бачити та сподіваємося, що ви проведете час у дружній атмосфері.
А ще у нас великий калідор і за правилами двох стін зможемо у ньому пересидіти, як буде тривога.
Все буде Україна.

САЙНПЕН МОДЕРН

Сайнпен – зручний сучасний каліграфічний інструмент, що дозволяє створювати як класичну, так і сучасну каліграфію.
Будемо писати із вами кілька базових вправ та створювати із них каліграфічні фрази.
Налаштовуйте себе на спокійну практику, у нас немає цілі за 1 заняття стати супер-майстрами, ми сприймаємо каліграфію, як ліки для душі, то будемо медитувати спокійно.
Маємо надію, що ви отримаєте задоволення від заняття.


2 липня | суббота | 12:00
2 години | безкоштовно*

КАЛІГРАФІЯ ГОСТРИМ ПЕРОМ

Запрошуємо на відкритий майстер-клас із класичної каліграфії у стилі копперплейт гострим пером. На МК ми поговоримо про різницю між перами, тримачами та рідинами для каліграфії гостри пером.
Це простий ознайомчий офлайн майстер-клас який не потребує підготовки, але гостре перо потребує трохи пильності, посидючості та повільності.
Маємо надію, що ви отримаєте задоволення від заняття.

2 липня | суббота | 14:00
2 години | безкоштовно*

Реєстрація

Для реєстрації введіть у поля ваші ім’я та e-mail. Через деякий ви отримаєте на пошту лист із підтвердженням реєстрації та деталями щодо оплати.

При реєстрації місце за вами бронюється, не чекайте підтвердження на пошту. Чекаємо вас у студії за адресою: м.Київ, Нижній Вал, 33в, офіс 17. Вхід вільний при умові попередньої реєстрації, бо ми маємо обмежену кількість місць, дякуємо за розуміння. Якщо хочете підтримати студію - лінк на банку для донатів вище, половина суми піде на рахунок волонтерської ініціативи “Чарівники поруч”, яка допомагає людям, що втратили свої домівки та були вимушені поїхати із східних областей України.