УКРАЇНСЬКИЙ СКОРОПИС

КАЛІГРАФІЯ ГОСТРИМ ПЕРОМ: КОЗАЦЬКИЙ СКОРОПИС. ІСТОРИЧНА СПАДЩИНА

курс розпочнеться 2 червня 2024

8

занять по 2 години

12:00

по неділях

beginner

курс підходить для початківців

View Page

ПРОГРАМА КУРСУ

Курс складається із 8 занять

  1. Вступне заняття. Ми познайомимося із гострим пером та поговоримо про скоропис та його історичне значення. Розпочнемо із написання базових елементів. Приділимо увагу цифрам та розділовим знакам.
  2. Два заняття ми приділимо написанню малих літер та розглянемо відмінності у написанні літер.
  3. Будемо поєднувати літери у слова.
  4. Далі нас чекає варіативність великих літер. Роздивимося різні варіації написання літер для того, щоб ви вже могли розвивати надивленість та створювати власну базу із літер, що вас зацікавили.
  5. Розглянемо базові розчерки та більше поговоримо про лігатури. Робота із текстом та вплетіння у текст розчерків та лігатур.
  6. Напишемо невелику продуману та композиційно завершену калігарфічну роботу, користуючись усіма знаннями та навичками, які ми встигли отримати за курс.

ЩО ВАС ЧЕКАЄ НА КУРСІ

Теорія та багато практики гострим пером, прописи щозаняття та додаткові PDF матеріали

Коли всі чують слово “скоропис” – уявляють собі швидкописання. Але насправді скоропис – це наш український історичний стиль каліграфії, також відомий як “козацький скоропис”. Тоюто цей стиль письма був поширениий серед писарів та козаків впродовж 17-18 століття.
На курсі ми розберемо побудову лігатур та розчерків та їх використання. Окрім роботи над літерами, ми будемо говорити про історію каліграфії та основні принципи композиції.
А закінчимо курс фінальною роботою.

Курс сплановано так, щоб отримані знання та навички ви одразу могли застосувати у каліграфії та не боялися чистого аркуша паперу.
На заняттях ми будемо працювати на різних форматах паперу. Розберемо, як правильно підібрати папір та які нюанси можуть бути у роботі на різних поверхнях, а також які є переваги у сайнпена перед іншими каліграфічними інструментами.
Буде багато практики та всі отриманні знання ви зможете застосувати у фінальній роботі.

КАЛЛИГРАФИЯ – ЭТО НЕПРОСТО. Мы дадим вам хорошую базу, но большая часть усилий и работы всегда за студентом. Именно от вас зависит насколько хороший и быстрый вы получите результат. ВАМ НУЖНО БУДЕТ НАХОДИТЬ РЕГУЛЯРНОЕ ВРЕМЯ ДЛЯ упражнений, КОТОРЫЕ ВНАЧАЛЕ КАЖУТСЯ довольно МОНОТОННЫМИ.
Как показывает практика, при самостоятельных занятиях студенты часто попадают в ступор, НО Работа с преподавателем поможет вам избежать этого состояния. И результат не заставит вас ждать
ВАРТІСТЬ курсУ

7000 грн


Або 3500грн/місяць.

На заняттях матеріали надаються безкоштовно.
При оплаті курсу повністю ви отримуєте гостре перо у подарунок. Матеріали для самостійних занять ви зможете докупити у нашому магазині.

Відгуки студентів


Каліграфічні роботи викладача інструментом сайнпен

Реєстрація

Вартість повного курсу – 7000 грн (або 3500грн/місяць).
Тривалість курсу – 2 місяці.

При оплаті курсу повністю ви отримуєте перо у подарунок. Чекаємо вас у студії за адресою: м.Київ, Нижній Вал, 33в, офіс 17.
Частина прибутку піде на рахунок волонтерської ініціативи “Чарівники поруч”.

це не обов’язкове поле, але так ми зможемо вас відмітити на фото з майстер-класів та курсів
При реєстрації місце за вами бронюється, лист із реквізитами прийде вам на пошту, може потрапити в промоакції, або спам. Ближче до дати початку курсу ми ще нагадаємо про проведення. Чекаємо вас у студії за адресою: м.Київ, Нижній Вал, 33в, офіс 17. Тривалість курсів 2 місяця. Вартість кожного курсу 7000 грн за 8 занять, або 3500 грн/місяць
Можете обрати один із курсів передзапису і ми зв’яжемося із вами, як тільки будемо мати детилі стосовно курсу.