Договір оферти

1. Загальні положення

1.1. Продавець публікує даний Публічний договір (далі за текстом також – Оферта, Договір) купівлі-продажу товарів, інформація про які розміщена на веб-сайті за посиланням: https://thinline.com.ua
1.2. Відповідно до статей 633, 641 Цивільного кодексу України, дана Оферта є пропозицією з боку Продавця, яка адресується невизначеному колу осіб, щодо придбання товарів, інформація про які розміщена на веб-сайті за посиланням: https://thinline.com.ua
1.3. Умови даної Оферти є однаковими для всіх користувачів вищевказаного веб-сайту незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа – підприємець).

2. Терміни та визначення

2.1. Веб-сайт – Інтернет-сайт за посиланням https://thinline.com.ua, що адмініструється Продавцем.
2.2. Продавець – фізична особа-підприємець Марцис Тетяна Володимирівна; адреса місцезнаходження: 04107,м. Київ, вул. Підгірна, буд. 12, кв. 84; адреса електронної пошти: batmanvscalligraphy@gmail.com.
2.3. Покупець – дієздатна фізична особа/юридична особа/фізична особа-підприємець, яка прийняла умови даної Оферти щодо придбання товарів, інформація про які розміщена на веб-сайті.
2.4. Послуга – певний об’єкт – курси та майстер-класи, пропоновані до придбання Продавцем на веб-сайті.
2.5. Замовлення – оформлена і розміщена заявка щодо придбання певної послуги/послуг, адресована Продавцю.

3. Предмет договору

3.1. Продавець зобов’язується на умовах та в порядку, визначених даною Офертою, продати послугу на основі замовлення, оформленого Покупцем на відповідній сторінці веб-сайту, а Покупець зобов’язується на умовах та в порядку, визначених даною Офертою, придбати послугу і сплатити за неї кошти.
3.2. Ціни та характеристики послуг, що пропонуються до придбання, визначається Продавцем на веб-сайті. Покупець придбає послуги за ціною, зазначеною на веб-сайті на момент прийняття Покупцем умов даної Оферти.
3.3. Покупець приймає умови даної Оферти в момент оформлення замовлення шляхом натискання на кнопку «Підтвердити замовлення». Натискання на кнопку «Підтвердити замовлення» свідчить, що Покупець прочитав текст даної Оферти, зрозумів та прийняв її умови.

4. Порядок оформлення Замовлення

4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-яку послугу, представлену на Сайті Інтернет-магазину та наявна.

4.2. Кожна позиція може бути представлена у замовленні в будь-якій кількості.

4.3. Покупець зобов’язується надати відповідну дійсності, точну та повну інформацію, необхідну для оформлення замовлення. Продавець не несе відповідальності за недоставку/несвоєчасну доставку товару, що сталися в результаті надання Покупцем неточної, неповної, недостовірної інформації під час оформлення замовлення.
4.4. Після оформлення замовлення на веб-сайті, Покупець – на адресу електронної пошти, вказаної під час оформлення замовлення, – отримує лист із підтвердженням отримання замовлення Продавцем та деталями замовлення (далі за текстом – лист-підтвердження).
4.5. Продавець залишає за собою право зв’язатися із Покупцем у разі необхідності уточнення деталей замовлення – за контактами, вказаними Покупцем під час оформлення замовлення. У випадку неможливості зв’язатися із Покупцем та неотримання оплати замовлення протягом 5 (п’яти) календарних днів, наступних за днем оформлення замовлення, Продавець має право скасувати замовлення.

5. Порядок оплати та отримання послуг

5.1. Отримання послуг (курсів та майстеркласів) може відбуватися у онлайн-форматі, а також офлайн-форматі за адресою: м. Київ, вул. Нижній Вал, буд. 33В, оф 17 (за попередньою домовленістю);
із використанням послуг доставки компанії «Нова Пошта» або іншої поштової/кур’єрської служби – шляхом доставки до відділення відповідної поштової/кур’єрської служби або шляхом кур’єрської доставки за адресою Покупця.
Інформація щодо всіх можливих варіантів надання послуг надається Покупцю на відповідній сторінці веб-сайту під час оформлення замовлення. Варіант отримання послуги Покупець обирає під час оформлення замовлення.
5.2. Надання послуг здійснюється в онлайн та офлайн форматах
5.3. Оплата замовлених послуг може здійснюватися, зокрема:
шляхом авансоваго платежу – за реквізитами Продавця, вказаними у листі-підтвердженні;
шляхом оплати при отриманні послуги при виборі офлайн-формату за адресою: м. Київ, вул. Нижній Вал, буд. 33В, оф 17 (за попередньою домовленістю).
Інформація щодо всіх можливих варіантів оплати послуг надається Покупцю на відповідній сторінці веб-сайту під час оформлення замовлення. Варіант оплати Покупець обирає під час оформлення замовлення.
5.4. Надання послуг Покупцю здійснюється Продавцем за зазначеними у відповідних місцях на сайті умовами для оналйн та офлайн ворматів відповідно.
5.5. Видача фіскального чека Продавцем здійснюється у електронному вигляді. Після надання послуги Продавцем, на адресу електронної пошти Покупця надсилається посилання, по якому можна переглянути фіскальний чек на сайті Державної податкової інспекції України. Якщо Покупець хоче отримати паперовий фіскальний чек, про це необхідно написати у коментарі при оформленні замовлення і роздрукований фіскальний чек буде відправлено разом з замовленням.

6. Умови повернення послуг

6.1. Повернення та обмін послуг Покупцями здійснюється в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

7. Конфіденційність і захист персональних даних

7.1. Надаючи свої персональні дані на веб-сайті під час оформлення замовлення, Покупець дає свою добровільну згоду на збір та обробку власних персональних даних з наступною метою: дані, що стають відомі використовуватимуться в комерційних цілях, в тому числі для обробки замовлень на придбання послуг, отримання інформації про замовлення, надсилання телекомунікаційними засобами зв’язку (електронною поштою, мобільним зв’язком) рекламних та спеціальних пропозицій, інформації про акції, розіграші або будь-якої іншої інформації про діяльність веб-сайту https://thinline.com.ua
7.2. У будь-який момент Покупець має право відмовитися від отримання такої розсилки.

8. Інші умови

8.1. Цей договір укладений на території України і підпорядковується праву України.
8.2. Недійсність будь-якого пункту або частини цього договору не веде до недійсності договору в цілому.
8.3. Всі суперечки, що виникають між Покупцем та Продавцем, вирішуються шляхом переговорів. У разі недосягнення врегулювання спірного питання, Покупець або Продавець можуть звернутися за вирішенням спору до судових органів відповідно до чинного законодавства.
8.4. Продавець має право вносити зміни до текст даної Оферти на власний розсуд в будь-який момент і без попереднього повідомлення Покупців. Актуальна (діюча) редакція Оферти завжди доступна на веб-сайті.