ВАЛЬС РОЗЧЕРКІВ

КАЛІГРАФІЯ ГОСТРОКІНЕЧНИМ ПЕРОМ. РОЗЧЕРКИ.

Старт влітку 2022

ПРОГРАМА КУРСУ

Курс складається із 6 занять

  1. Вступне заняття. Нас чекає багато вправ для відчуття свободи руки та відпрацювання форми та легкості розчерків. Приділимо увагу цифрам і розділовим знакам.
  2. Друге заняття ми приділимо розчеркам у малих літерах.
  3. На третьому занятті розбиратимемо розчерки в великих літерах. Розглянемо також різні варіації написання букв для того, щоб ви вже могли розвивати надивленість і бібліотеку із тих літер, що вам сподобаються.
  4. Далі на нас чекає багато практики розчеків окремо від тексту: пташки, тварини та розчерки, як обрамляючі елементи.
  5. Робота з текстом та інтеграцією у текст розчерків. Поговоримо про композицію та розберемо кілька основних композиційних прийомів.
  6. На останньому занятті ми працюватимемо над продуманою, композиційно завершеною каліграфічною роботою, використовуючи всі отримані на курсі технічні знання та використовуючи широкий спектр матеріалів.

ЩО ВАС ЧЕКАЄ НА КУРСІ

Теорія розчерків та дуже багато практики

На курсі ми детально розберемо логіку побудови розчерків, познайомимося як із розчерками у елементах літер, так і з окремо написаними декоративними розчерками, наприклад, пташками та обрамленням для тексту. Нас чекає багато серйозної практики. Будемо відпрацьовувати різні варіанти утримування пера для створення розчерків. Розберемо алгоритми побудови та використання розчерків, щоб вчитися не переборщити та будемо створювати творчі роботи на базі розчерків із текстом та без.

Курс сплановано так, щоб отримані знання ви одразу могли застосувати на практиці та не боялися чистого аркуша паперу. На заняттях ви спробуєте у роботі різні матеріали та інструменти, щоб при створенні творчих робіт у вас не було питань із реалізації насміливіших задумів.
За підсумками курсу ви навчитеся робити великі красиві розчерки легкою рукою без тремтячих ліній, що позначиться не тільки на красі розчерків, але й загальній якості вашої каліграфії.

КАЛЛИГРАФИЯ – ЭТО НЕПРОСТО. Мы дадим вам хорошую базу, но большая часть усилий и работы всегда за студентом. Именно от вас зависит насколько хороший и быстрый вы получите результат. ВАМ НУЖНО БУДЕТ НАХОДИТЬ РЕГУЛЯРНОЕ ВРЕМЯ ДЛЯ упражнений, КОТОРЫЕ ВНАЧАЛЕ КАЖУТСЯ довольно МОНОТОННЫМИ.
Как показывает практика, при самостоятельных занятиях студенты часто попадают в ступор, НО Работа с преподавателем поможет вам избежать этого состояния. И результат не заставит вас ждать
ВАРТІСТЬ курсу

2500 грн

Під час занять у студії усі матеріали надаються. Для самостійних занять вам потрібно буде докупити перо, утримувач, бумагу та туш, або чорнило.

Відгуки студентів

Роботи викладача у стилі Copperplate із розчерками

Реєстрація

Для реєстрації введіть у поля ваше ім’я та e-mail. Через деякий час вам прийде підтвердження реєстрації та інформація про оплату.

Якщо у вас є промокод, введіть його тут
Якщо у вас залишилися питання, напишіть їх тут і ми із радістю на них відповімо