COPPERPLATE BASIC

КАЛІГРАФІЯ ГОСТРОКІНЕЧНИМ ПЕРОМ У СТИЛІ КОПЕРПЛЕЙТ

Старт у травні 2022

ПРОГРАМА КУРСУ

Курс складається із 10 занять

  1. Вступне заняття. Ми ознайомимося з історією стилю коперплейт, розберемося, як правильно підготувати робоче місце та інструменти для роботи. Приступимо до написання базових елементів.
  2. Друге заняття ми приділимо написанню малих літер, поговоримо про виносні елементи, розглянемо розбіжності у написанні букв.
  3. На третьому занятті будемо поєднувати літери в слова. Поговоримо про ритм та аритмію.
  4. Далі на нас чекає велика практика великих літер. Розглянемо також різні варіації написання букв для того, щоб ви вже могли розвивати надивленість та власну бібліотеку літер, що вам до вподоби.
  5. Розберемо поєднання великих і малих літер. Почнемо з’єднувати слова у тексти.
  6. Приділимо увагу цифрам і розділовим знакам.
  7. Рассмотрим базовые росчерки. Разберем несколько алгоритмов построения нРозглянемо базові розчерки. Розберемо кілька алгоритмів побудови нескладних розчерків у малих і великих буквах.
  8. Робота з текстом та інтеграцією в текст розчерків. Поговоримо про композицію та розберемо кілька основних композиційних прийомів.
  9. Заняття, яке ми приділимо різним матеріалам: золотим акварелям, акриловим чорнилам, різним видам паперу.
  10. На останньому занятті ми працюватимемо над продуманою, композиційно завершеною роботою, використовуючи всі отримані на курсі технічні знання та використовуючи широкий спектр матеріалів.

ЧТО ВАС ЧЕКАЄ НА КУРСІ

Теорія коперплейта та дуже багато практики

Ви отримаєте хорошу базу знань та навичок письма у стилі коперплейт. Почніть з азів, а завершіть курс фінальною каліграфічною роботою. Ви дізнаєтесь як правильно сидіти, тримати в руках перо, писати елементи, літери, слова та речення. Ми розберемо будову та застосування розчерків і м’яко інтегруємо їх у тексти. Приділимо увагу дизайну та композиції каліграфічних робіт. Крім роботи над літерами, ми будемо говорити про історію стилю коперплейт.

Курс сплановано так, щоб отримані знання ви одразу могли застосувати у роботах та не боялися чистого аркуша паперу. На заняттях ви спробуєте різні інструменти та матеріали. Знатимете, чим відрізняються гострі пера, чорнило від туші, Finetec і акрилове чорнило. Як правильно підібрати папір та які нюанси можуть бути у роботі на різних поверхнях. Буде багато практики і всі отримані знання ви застосуєте у фінальній роботі.

КАЛЛИГРАФИЯ – ЭТО НЕПРОСТО. Мы дадим вам хорошую базу, но большая часть усилий и работы всегда за студентом. Именно от вас зависит насколько хороший и быстрый вы получите результат. ВАМ НУЖНО БУДЕТ НАХОДИТЬ РЕГУЛЯРНОЕ ВРЕМЯ ДЛЯ упражнений, КОТОРЫЕ ВНАЧАЛЕ КАЖУТСЯ довольно МОНОТОННЫМИ.
Как показывает практика, при самостоятельных занятиях студенты часто попадают в ступор, НО Работа с преподавателем поможет вам избежать этого состояния. И результат не заставит вас ждать
ВАРТІСТЬ курсУ

4000 грн

У вартість курсу включено прямий утримувач та вінтажне перо. Для самостійних занять вам потрібно буде докупити папір, туш, або чорнило.

Відгуки студентів

Роботи викладача у стилі Copperplate

Реєстрація

Для реєстрації введіть у поля ваше ім’я та e-mail. Через деякий час вам прийде підтвердження реєстрації та інформація про оплату.

Якщо у вас є промокод, введіть його тут
Якщо у вас залишилися питання, напишіть їх тут і ми із радістю на них відповімо