COPPERPLATE BASIC

КАЛІГРАФІЯ ГОСТРИМ ПЕРОМ У СТИЛІ КОПЕРПЛЕЙТ

Старт 4 вересня 2022

ПРОГРАМА КУРСУ

Курс складається із 5 занять

  1. Вступне заняття. Ми ознайомимося з історією стилю коперплейт, розберемося, як правильно підготувати робоче місце та інструменти для роботи. Приступимо до написання базових елементів. Приділимо увагу цифрам і розділовим знакам.
  2. Друге заняття ми приділимо написанню малих літер, поговоримо про виносні елементи, розглянемо розбіжності у написанні букв.
  3. Далі на нас чекає об’ємна практика великих літер. Розглянемо також різні варіації написання букв для того, щоб ви вже могли розвивати надивленість та власну бібліотеку літер, що вам до вподоби.
  4. Розглянемо базові розчерки. Розберемо кілька алгоритмів побудови нескладних розчерків у малих і великих буквах. Робота з текстом та інтеграцією в текст розчерків.
  5. Ритм та аритмія. Поговоримо про композицію та розберемо кілька основних композиційних прийомів. Працюватимемо над продуманою, композиційно завершеною роботою, використовуючи всі отримані на курсі технічні знання та використовуючи широкий спектр матеріалів.

ЩО ВАС ЧЕКАЄ НА КУРСІ

Теорія коперплейта та дуже багато практики

Ви отримаєте хорошу базу знань та навичок письма у стилі коперплейт. Почніть з азів, а завершіть курс фінальною каліграфічною роботою. Ви дізнаєтесь як правильно сидіти, тримати в руках перо, писати елементи, літери, слова та речення. Ми розберемо будову та застосування розчерків і м’яко інтегруємо їх у тексти. Приділимо увагу дизайну та композиції каліграфічних робіт. Крім роботи над літерами, ми будемо говорити про історію стилю коперплейт.

Курс сплановано так, щоб отримані знання ви одразу могли застосувати у роботах та не боялися чистого аркуша паперу. На заняттях ви спробуєте різні інструменти та матеріали. Знатимете, чим відрізняються гострі пера, чорнило від туші, Finetec і акрилове чорнило. Як правильно підібрати папір та які нюанси можуть бути у роботі на різних поверхнях. Буде багато практики і всі отримані знання ви застосуєте у фінальній роботі.

КАЛЛИГРАФИЯ – ЭТО НЕПРОСТО. Мы дадим вам хорошую базу, но большая часть усилий и работы всегда за студентом. Именно от вас зависит насколько хороший и быстрый вы получите результат. ВАМ НУЖНО БУДЕТ НАХОДИТЬ РЕГУЛЯРНОЕ ВРЕМЯ ДЛЯ упражнений, КОТОРЫЕ ВНАЧАЛЕ КАЖУТСЯ довольно МОНОТОННЫМИ.
Как показывает практика, при самостоятельных занятиях студенты часто попадают в ступор, НО Работа с преподавателем поможет вам избежать этого состояния. И результат не заставит вас ждать
ВАРТІСТЬ курсУ

2500 грн

Або 500грн/заняття.
На заняттях матеріали надаються безкоштовно.
При оплаті курсу повністю ви отримуєте вінтажне перо у подарунок. Матеріали для самостійних занять ви зможете докупити у нашому магазині.

Відгуки студентів

Роботи викладача у стилі Copperplate

Реєстрація

Вартість повного курсу - 2500 грн. Вартість кожного заняття окремо - 500 грн. При оплаті курсу повністю ви отримуєте гостре перо у подарунок. Чекаємо вас у студії за адресою: м.Київ, Нижній Вал, 33в, офіс 17. Частина прибутку піде на рахунок волонтерської ініціативи “Чарівники поруч”.