ЧАРІВНИКИ ПОРУЧ

Я знаю, що в моєї подруги немає часу на те, щоб зробити пост, тому, будь ласка, прочитайте текст далі.
Представляю вас головну чарівницю – Олену Панчук.
Олена – дівчина із Горлівки, яка 2014 року переїхала до Маріуполя. Зараз вона живе у Києві, та її серце у Маріуполі та у кожному окупованому чи зруйнованому місці нашої країни.
Я знаю Олену через біговий клуб RUN21, та вона більше любить трейлові забіги. Чому я про це розповідаю? Бо саме Олена згуртувала людей у чаті, які прагнуть допомагати і більшість із нас – бігуни.

Олену ви можете вже знати через проект із футболками “Маріуполь – це Україна”, весь прибуток із якого йде на рахунки волонтерів, які допомагають переселенцям із Маріуполя та інших міст України.
Більш за все наразі допомога зосереджена на волонтерському хабу “Доброго ранку, ми з Маріуполя”, із діяльністю якого ви можете ознайомитися через сторінку засновника – Кирило Долімбаєва. Проект із футболками суто волонтерський і забирає багато часу, але наразі не буває замало допомоги.

А далі з’явився чат – #чарівникипоруч.

ХТО ТАКІ #ЧАРІВНИКИПОРУЧ ?

Ми – не волонтерський фонд, а группа волонтерів (наразі нас 34 людини), які власними силами намагаються допомогти адресно переселенцям зі сходу України.

КОМУ САМЕ МИ ДОПОМАГАЄМО?
Людям, які були вимушені виїхати із Маріуполя, Волновахи, Лиману та інших міст східних областей України, в яких зараз ведуться бойові дії.
Зазвичай люди виїжають звідти “в нікуди”, маючи із собою дуже обмежену кількість речей. Оленка прискіпливо спілкується із кожною родиною, щоб правильно сформувати запит на найнеобхідніше та щоб допомогу отримали ті, кому вона дійсно потрібна.

ЯК САМЕ МИ ДОПОМАГАЄМО?
Олена формує запит, наприклад: 2 рушники, двоспальна постільна білизна, каструля, базовий посуд на двох, потрібна чи не потрібна продуктова допомога, засоби особистої гігієни, чи чистячі засоби, якщо потрібен одяг, то якого розміру та ін.
Далі чарівники із чату шукають у себе, знайомих, або купують необхідні речі і вони відправляються за наш кошт сім’ї із запиту.

ЯК ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ?
Якщо у вас є у гарномі стані наступні речі:
– рушники,
– постільна білизна,
– каструлі
або:
– засоби особистої гігієни (шампуні, гелі д/душу, маски д/волосся, зубні щітки та пасти, жіноча гігієна, дезодоранти, вологі серветки)
– чистячі засоби (пральні порошки, засоби для миття посуду, чистячі порошки, дезинфікуючі засоби для ванної кімнати)

Приносьте нам перераховані вище речі чистими та у охайному стані до студії за адресою:
вул. Нижній Вал, 33в, офіс 17.
Можете уточнити деталі у телеграмі, або дзвінком за номером +380955155648

Також ви можете допомогти фінансово, перевівши кошти на банку:
https://send.monobank.ua/jar/c5JGCB9n6
Номер картки Банки
5375 4112 0174 4831

Також ви можете підтримати ініціативу із футболками, перейшовши до магазину:

Також пропонуємо альтернативний варіант для допомоги – фонд моїх бігових друзів-волонтерів RUN21 FOUNDATION: KYIV HELP. Особисто знаю кожного і розумію, як багато вони роблять для нашої перемоги.

Також будемо вдячні за допомогу пухнастикам через фонди Happy Paw UA643052990000026003000105068 38266276 або UAnimals 4441114451625790 (засновник Олександр Тодорчук)