ОНЛАЙН-КУРС: БІЗНЕС КУРСИВ.

БІЗНЕС-КУРСИВ: програма з покращення почерку.

Мені часто приходять запити щодо покращення почерку через каліграфію. Тож я вирішила розробити курс, який допоможе людям із таким запитом, а також підійде всім, кому цікаво навчитися каліграфії, але не хочеться купувати купу інструментів. Каліграфія ручкою – це можливість писати гарно у будь-якому місці.

Бізнес-курсив це каліграфічний стиль письма, якій був поширений у Америці у кінці 19 та на початку 20 століття. Це почерковий стиль письма, тобто ви не тільки оволодієте новим каліграфічним стилем, але і покращите ваш почерк.
Заснований Остіном Палмером, метод базований на каліграфічному стилі Спенсеріан, але спрощений, без нажимів, тому підходить для письма ручкою. 

Ви можете писати будь-яким монолінейним інструментом: пір’яною, або кульковою ручкою, лінером, ролерною ручкою і навіть жорстким гострим пером без нажиму.

Основний принцип методу – письмо усією рукою, від плеча, а не тільки пальцями, чи кистю. Метод Палмера довготривалий та заточений під американські літери.

Я адаптувала цю систему із покращення почерку на наш кириличний український алфавіт та спробувала зменшити кількість уроків без встрати ефективності курсу.
Декілька разів перевіривши основні засади на учнях у студії я тепер пропоную вам цю програму у онлайн-форматі.

Курс складаєтсья із серії передзаписаних занять тривалістю до 25 хвилин кожне, щоб вам було зручно навчатися. А також із PDF-прописів до кожного занятття.


16

ВІДЕО-УРОКІВ

PDF

прописи із вправами

beginner

курс для всіх

26 тижнів

дія доступу до курсу

ПРОГРАМА КУРСУ

Курс складається із 16 відео-уроків та розгорнутих PDF-прописів.

Вступ.
Урок 1. Що таке бізнес-курсив? Рухи від плеча.
Урок 2. Важливі базові вправи для почерку.
Урок 3. Малі літери, 1 група.
Урок 4. Малі літери, 2 група.
Урок 5. Малі літери, 3 група.
Урок 6. Малі літери, 4 група.
Урок 7. Малі літери, 5 група.
Урок 8. Великі літери, група 1.
Урок 9. Великі літери, група 2.
Урок 10. Великі літери, група 3.
Урок 11. Великі літери, група 4.
Урок 12. Великі літери, група 5.
Урок 13. Цифри.
Урок 14. Тренування почерку. Пишемо власні назви.
Урок 15. Тренування почерку. Імена для практики.
Урок 16. Тексти для повторення та тренувань почерку.
БОНУС: прописи із латинською абеткою.
Заключне слово.

ЩО ВАС ЧЕКАЄ НА КУРСІ

Теорія з покращення почерку та дуже багато практики

Каліграфія – це мистецтво гарного письма, тож навіть ненажимні швидкі літери бізнес-курсиву ми теж можемо називати каліграфією.
До того ж, для мене каліграфія – це про процес, а не тільки про результат, про увесь шлях, а не тільки фініш.
Головний принцип бізнес-курсиву – це рухи всією рукою від плеча, це темп, ми не вимальовуємо повільно літери, як гострим пером, а вчимося рисати ритмічно і доволі швидко. Це особливість почеркового стилю письма.

Ви зможете покращити свій почерк та займатися в будь-яких умовах, зосередившись на натмічності написання ліній та елементів.

Курс складається з 16 відеоуроків та прописів, в яких детально розбирається система покращення почерку, починаючи з вправ та елементів, переходячи до літер, слів та текстів.

За час курсу ви покращите свій почерк. Доступ до курсу буде видкритий 6 місяців, тобто 26 тижнів, а це означає, що ви зможете рухатися у власному темпі. Хоча я б рекоменудвала приділяти близько тижня на один урок і не один раз, а у декілька прийомів по 15-20 хвилин.

Ви отримаєте зворотний зв’язок за кожним вашим домашнім завданням з порадами та коментарями, якщо будете надсилати свої результати на перевірку. Це безкоштовно, але чомусь не всі користуються цією опцією.

Із матеріалів вам підійде будь-яка зручна для вас ручка. Також вам потрібно буде роздрукувати прописи до занять.

Перевагою курсу є відсутність певної дати старту. Ви можете почати в будь-який зручний для вас час.
Курс підійде для кожного від 12 років.

КАЛЛИГРАФИЯ – ЭТО НЕПРОСТО. Мы дадим вам хорошую базу, но большая часть усилий и работы всегда за студентом. Именно от вас зависит насколько хороший и быстрый вы получите результат. ВАМ НУЖНО БУДЕТ НАХОДИТЬ РЕГУЛЯРНОЕ ВРЕМЯ ДЛЯ упражнений, КОТОРЫЕ ВНАЧАЛЕ КАЖУТСЯ довольно МОНОТОННЫМИ.
Как показывает практика, при самостоятельных занятиях студенты часто попадают в ступор, НО Работа с преподавателем поможет вам избежать этого состояния. И результат не заставит вас ждать
ВАРТІСТЬ КУРСУ

3500 грнУ ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО ПІДТРИМКУ ВІД ВИКЛАДАЧА.
ДОСТУП ДО КУРСУ 6 МІСЯЦІВ (26 ТИЖНІВ).

Відгуки студентів

Приклади викладача та студентів із бізнес-курсиву

Реєстрація