BRUSHPEN BASIC

СУЧАСНА ІНТЕРПРЕТАЦІЯ КОПЕРПЛЕЙТУ БРАШПЕНОМ

Старт влітку 2022

ПРОГРАМА КУРСУ

Курс складається із 10 занять

  1. Вступне заняття. Ми ознайомимося з історією розвитку каліграфії та еволюції пензля, як інструмента, розберемося, як правильно підготувати робоче місце та інструменти перед роботою. Розпочнемо із написання базових елементів.
  2. Друге заняття ми приділимо написанню маленьких літер, поговоримо про виносні елементи, розглянемо різні моменти створення літер.
  3. На третьому занятті ми розберемо як правильно поєднуються літери у слова. Поговоримо про ритм та аритмію.
  4. Далі на нас чекає практикум із написання великих літер. Розглянемо також різні варіації написання літер для того, щоб ви вже могли розвивати надивленість та базу каліграфічних літер.
  5. Розберемо поєднання великих та малих літер. Почнемо поєднувати літери у слова.
  6. Приділимо увагу цифрам та розділовим знакам.
  7. Розглянемо базові розчерки. Розберемо декілька алгоритмів побудови нескладних розчерків у малих та великих літерах.
  8. Робота із текстом та вплетіння у текст розчерків. Поговоримо про композицію та розглянемо декілька основних композиційних прийомів.
  9. Заняття, яке ми приділимо різним інструментам та матеріалам: золоті акварелі, акрилові фарби та чорнила, різні види паперу, порівняємо різні види пензлів та брашпенів.
  10. На останньому занятті ми будемо працювати над продуманою композиційно завершеною роботою, використовуючи всі отримані на курсі технічні знання та широкий спектр матеріалів.

ЩО ВАС ЧЕКАЄ НА КУРСІ

Теорія та багато практики різними видами брашпенів

Ви отримаєте хорошу базу знань та навичок брашпеном. Почнете із елементарних вправ, а завершите курс фінальною роботою, написаною самостійно. Ви дізнаєтеся, як правильно сидіти, тримати у руках інструмент, як писати елементи, літери, слова. Ми розберемо побудову та застосування розчерків і м’яко інтегруємо їх у тексти. Приділимо увагу дизайну та композиції калігарфічних робіт. Окрім роботи над літерами будемо говорити про історію каліграфії, різновиди брашпенів, пензлів та нюанси їх використання.

Курс сплановано так, щоб отримані знання ви одразу могли примінити на практиці та у вас не було страху чистого аркуша паперу. На заняттях ви спробуєте у роботі різні інструменти та матеріали. Будете розуміти, чим відрізняютсья між собою чорнила та туш, Finetec та акрилові фарби, чорнила. Будемо розмовляти про те, як правильно підібрати папір і які нюанси можуть бути у роботі на різних поверхнях. Нас чекає багато практики, щоб у вас було достатньо знань та навичок для виконання фінальної роботи на достойному рівні.

КАЛЛИГРАФИЯ – ЭТО НЕПРОСТО. Мы дадим вам хорошую базу, но большая часть усилий и работы всегда за студентом. Именно от вас зависит насколько хороший и быстрый вы получите результат. ВАМ НУЖНО БУДЕТ НАХОДИТЬ РЕГУЛЯРНОЕ ВРЕМЯ ДЛЯ упражнений, КОТОРЫЕ ВНАЧАЛЕ КАЖУТСЯ довольно МОНОТОННЫМИ.
Как показывает практика, при самостоятельных занятиях студенты часто попадают в ступор, НО Работа с преподавателем поможет вам избежать этого состояния. И результат не заставит вас ждать
ВАРТІСТЬ курсУ

4000 грн


У вартість курсу входить Pentel Artist Brush. Для самостійних занять вам потрібно буде докупити папір.

Відгуки студентів

Каліграфічні роботи викладача інструментом брашпен

Реєстрація

Для реєстрації введіть у поля ваше ім’я та e-mail. Через деякий час вам прийде підтвердження реєстрації та інформація про оплату.

Якщо у вас є промокод, введіть його тут
Якщо у вас залишилися питання, напишіть їх тут і ми із радістю на них відповімо