BRUSHPEN BASIC

КУРС СУЧАСНОЇ КАЛІГРАФІЇ БРАШПЕНОМ

Наступний курс розпочнеться 7 вересня 2024
передзаписатися ви можете заповнивши форму реєстрації
Курс проводить майстриня каліграфії Тетяна Марцис


ПРОГРАМА КУРСУ

Курс складається із 8 занять

  1. Вступне заняття. Ми ознайомимося з історією розвитку каліграфії та еволюції пензля, як інструмента, розберемося, як правильно підготувати робоче місце та інструменти перед роботою. Розпочнемо із написання базових елементів. Приділимо увагу цифрам та розділовим знакам.
  2. Друге заняття ми приділимо написанню маленьких літер, поговоримо про виносні елементи, розглянемо різні моменти створення літер.
  3. На третьому занятті на нас чекає практикум із написання великих літер. Розглянемо також різні варіації написання літер для того, щоб ви вже могли розвивати надивленість та базу каліграфічних літер.
  4. Поговоримо про теорію летерингу, нас чекає практичне заняття про летеринг у стилі брашпен.
  5. Поговоримо про ритм на аритмію. Розглянемо базові розчерки. Розберемо декілька алгоритмів побудови нескладних розчерків у малих та великих літерах.
  6. Напишемо невелику продуману та композиційно завершену калігарфічну роботу, користуючись усіма знаннями та навичками, які ми встигли отримати за курс.

ЩО ВАС ЧЕКАЄ НА КУРСІ

Теорія та багато практики брашпенами, прописи щозаняття та додаткові PDF матеріали

Ви отримаєте хорошу базу знань та навичок брашпеном. Почнете із елементарних вправ, а завершите курс фінальною роботою, написаною самостійно. Ви дізнаєтеся, як правильно сидіти, тримати у руках інструмент, як писати елементи, літери, слова. Ми розберемо побудову та застосування розчерків і м’яко інтегруємо їх у тексти. Приділимо увагу дизайну та композиції калігарфічних робіт. Окрім роботи над літерами будемо говорити про летеринг, різновиди брашпенів, пензлів та нюанси їх використання.

Курс сплановано так, щоб отримані знання ви одразу могли примінити на практиці та у вас не було страху чистого аркуша паперу.
На заняттях ви спробуєте у роботі різні інструменти та матеріали. Будемо розмовляти про те, як правильно підібрати папір і які нюанси можуть бути у роботі на різних поверхнях. Нас чекає багато практики, щоб у вас було достатньо знань та навичок для виконання фінальної роботи на достойному рівні.

КАЛЛИГРАФИЯ – ЭТО НЕПРОСТО. Мы дадим вам хорошую базу, но большая часть усилий и работы всегда за студентом. Именно от вас зависит насколько хороший и быстрый вы получите результат. ВАМ НУЖНО БУДЕТ НАХОДИТЬ РЕГУЛЯРНОЕ ВРЕМЯ ДЛЯ упражнений, КОТОРЫЕ ВНАЧАЛЕ КАЖУТСЯ довольно МОНОТОННЫМИ.
Как показывает практика, при самостоятельных занятиях студенты часто попадают в ступор, НО Работа с преподавателем поможет вам избежать этого состояния. И результат не заставит вас ждать
ВАРТІСТЬ курсУ

7000 грн

Або 3500грн/місяць. 
На заняттях матеріали надаються безкоштовно.
 
При оплаті курсу повністю ви отримуєте Edding Brushpen у подарунок. 

Матеріали для самостійних занять ви зможете докупити у нашому магазині.

Відгуки студентів

Каліграфічні роботи викладача інструментом брашпен

Реєстрація

Вартість повного курсу – 7000 грн. Або 3500 грн/місяць.
Тривалість курсу – 2 місяці.

При оплаті курсу повністю ви отримуєте брашпен Edding у подарунок.
Чекаємо вас у студії за адресою: м.Київ, Нижній Вал, 33в, офіс 17.
Частина прибутку піде на рахунок волонтерської ініціативи “Чарівники поруч”.

це не обов’язкове поле, але так ми зможемо вас відмітити на фото з майстер-класів та курсів
При реєстрації місце за вами бронюється, лист із реквізитами прийде вам на пошту, може потрапити в промоакції, або спам. Ближче до дати початку курсу ми ще нагадаємо про проведення. Чекаємо вас у студії за адресою: м.Київ, Нижній Вал, 33в, офіс 17. Тривалість курсів 2 місяця. Вартість кожного курсу 7000 грн за 8 занять, або 3500 грн/місяць
Можете обрати один із курсів передзапису і ми зв’яжемося із вами, як тільки будемо мати детилі стосовно курсу.