ОНЛАЙН-КУРС: АЛЬТЕРНАТИВНА КАЛІГРАФІЯ.

АЛЬТЕРНАТИВНА КАЛІГРАФІЯ. ВСТУПНИЙ ОНЛАЙН-КУРС. КАЛІГРАФІЯ ОЛІВЦЕМ У СТИЛІ COPPERPLATE.

Каліграфія часто використовується в арт-терапії при лікуванні посттравматичного стресоворого розладу, або ПТСР. Найменші матеріали, які вам необхідні, це олівець та аркуші в клітинку.

Зазвичай новачкам потрібен час для того, щоб рука виписалася і звикла до форм літер та елементів.
Олівець – ідеальний інструмент для початку занять каліграфією, якщо раніше ви не мали досвіду.
Це вже знайомий вам інструмент, із яким у вас не буде складнощів. Але завдяки опануванню техніки стилю коперплейт після закінчення занять із олівцем вам буде набагато легше перейти до гострого пера та продовжити свій каліграфічний шлях самостійно.

16

ВІДЕО-УРОКІВ

PDF

прописи із вправами

beginner

курс підходить для новачків

ПРОГРАМА КУРСУ

Курс складається із 16 відео-уроків

  1. Який вибрати олівець? Базові вправи та основні принципи стилю Copperplate.
  2. Збираємо із базових елементів малі літери без виносних елементів.
  3. Складні малі літери та виносні елементи.
  4. З’єднуємо літери у слова. На що слід звертати увагу.
  5. Вправи для великих літер. Великі літери.
  6. Розчерки в малих літерах та виносних елементах.
  7. Каліграфічне написання цифр.
  8. Написання фрази з розчерками.
  9. Післямова.

ЩО ВАС ЧЕКАЄ НА КУРСІ

Теорія каліграфії олівцем у стилі Copperplate та дуже багато практики

Каліграфія гострим пером зачаровує своєю витонченістю та красою ліній, але лякає новачків складністю та незвичністю інструменту.
Курс альтернативної каліграфії – для тих, хто хоче навчитися гарно писати. Каліграфія олівцем – це підготовчий ступінь до підкорення стилю Copperplate гострим пером.
Курс підійде не тільки для новачків, а й для тих, хто займається якийсь час каліграфією. Ви зможете покращити свої фундаментальні навички стилю Copperplate та займатися в будь-яких умовах, зосередившись на правильності написання ліній та елементів та відкидаючи складності використання гострого пера та туші.
Безкоштовні матеріали для самостійного вивчення можна завантажити за посиланням.

Курс складається з 7 відеоуроків та прописів, в яких детально розбираються за допомогою простого олівця базові знання про стиль Copperplate, починаючи з вправ та елементів, переходячи до літер, слів та розчерків.

Наприкінці курсу ви вмітимете писати всі літери і поєднувати слова в речення, додаючи декоративні елементи. Підсумковою роботою буде фраза у стилі Copperplate, прикрашена розчерками.
Ви можете займатися самостійно, або вибрати варіант із зворотным зв’язком від викладача.

Чим відрізняється варіант із підтримкою? Ви отримаєте зворотний зв’язок за кожним вашим домашнім завданням з порадами та коментарями.

Із матеріалів вам знадобиться простий олівець (бажано, м’якістю 2В або вище, але звичайний НВ теж підійде) і кілька аркушів офісного паперу, а також принтер для друку прописів.

Перевагою курсу є відсутність певної дати старту. Ви можете почати в будь-який зручний для вас час.

На курсі ви отримуєте доступ на 3 місяці до відео-уроків для вивчення матеріалів у своєму темпі, а також PDF-прописи з розліновкою для практики.

КАЛЛИГРАФИЯ – ЭТО НЕПРОСТО. Мы дадим вам хорошую базу, но большая часть усилий и работы всегда за студентом. Именно от вас зависит насколько хороший и быстрый вы получите результат. ВАМ НУЖНО БУДЕТ НАХОДИТЬ РЕГУЛЯРНОЕ ВРЕМЯ ДЛЯ упражнений, КОТОРЫЕ ВНАЧАЛЕ КАЖУТСЯ довольно МОНОТОННЫМИ.
Как показывает практика, при самостоятельных занятиях студенты часто попадают в ступор, НО Работа с преподавателем поможет вам избежать этого состояния. И результат не заставит вас ждать
ВАРТІСТЬ КУРСУ

3500 грн

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО ПІДТРИМКУ ВІД ВИКЛАДАЧА.
ДОСТУП ДО КУРСУ 4,5 МІСЯЦІ (20 ТИЖНІВ).

Відгуки студентів

Роботи викладача у стилі Copperplate олівцем

Реєстрація

Для реєстрації введіть у поля ваше ім’я та e-mail. Через деякий час вам прийде підтвердження реєстрації та інформація про оплату.